Produkcija

Žalūzijas (izgatavojam precīzi pēc izmēriem)

Meklējat labāku saules aizsardzību?

Mums ir viss un vēl vairāk! Izgatavojam žalūzijas, markīzes, aizsargžalūzijas un moskītu tīklus pēc individuāla pasūtījuma.

Mūsu mērķis - pārliecināties, ka jūs saņemsiet tieši to produkciju, kas vislabāk atrisinās jūsu problēmas un apmierinās vajadzības. Priecīgs klients - labākais mūsu darba novērtējums! 

Spilgta saule traucē jums gulēt no rīta vai pa dienu? Piedāvāsim jums praktiskas žalūzijas ar BlackOut audumiem. 

Vēlaties paslēpties no ziņkārīgo kaimiņu skatieniem vakaros? Jebkurš žalūzijas veids palīdzēs tikt gala ar šo problēmu - rullo, horizontālās, plisē un cita veida žalūzijas kļūs par izcilu risinājumu. 

Varbūt jūs esat alerģiski pret putekļiem vai vienkārši apnicis mazgāt aizkarus? Rullo, rullo kasešu, plisētās un vertikālās žalūzijas materiāli tiek izgatavoti pēc speciālas tehnoloģijas, kas novērš putekļu uzkrāšanos. Nekādu putekļu un alerģijas!

Vēlāties apvienot skaistumu un praktiskumu? Bez problēmām - mūsu rullo un rullo kasešu žalūzijas iespējams izvēlēties praktiski jebkurai gaumei, jo audumu kolekcijā jūs atradīsiet gan vienkāršus audumus, gan dažādus materiālus ar rakstiem, dabiskām tekstūrām un ģeometriski moderniem rakstiem. Mūsu žalūzijas kļūs par rotājumu jebkuram interjeram. 

Uzbāzīgie kukaiņi nedod mieru?

Mums ir vienkāršs risinājums. Piedāvājam jums visplašāko moskītu tīklu sortimentu Latvijā! Uzliksim tīklus jebkuriem logiem, balkonu durvīm un jebkādās krāsās. Piedāvājam ekonomisku variantu - rāmju moskītu tīklus, atveramus rullo tīklus, kā arī moskītu durvis, ja jūs bieži izmantojat balkona vai terases durvis. 

Uzziniet visu par žalūzijām!

Lai labāk iepazītos ar mūsu produkciju un uzzinātu vairāk par žalūzijām, moskītu tīkliem, markīzēm un aizsargžalūzijām, jūs varat lasīt aprakstus vai skatīties bildes un video sadaļā Produkcija. Sadaļā Informācija jūs atradīsiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem, piemēram “Kā noformēt pasūtījumu?”.

 

Saziņai droši izmantojiet kontaktformu vai rakstiet mums uz e-pastu [email protected], vai vēl labāk - zvaniet uzreiz menedžerim (tālr. 22117727) un mēs būsim priecīgi pastāstīt jums vairāk par mūsu pakalpojumiem. 

 

Izsauciet meistaru mērījumiem un saņemiet profesionālu konsultāciju uz vietas. Rīgas robežās meistars izbrauc bezmaksas. Mēs izbraucam arī uz citām Latvijas pilsētām pēc vienošanas. Mūsu klienti ir no tādam pilsētām kā Jūrmala, Salaspils, Jelgava, Bauska, Ogre, Baldone, Jēkabpils, Ķekava, Ķegums, Ādaži, Ķemeri, Saurieši, Līči, Baloži, Mārupe, Sigulda, Berģi, Vangaži u.c.