Speciālais piedāvājums! Labas cenas žalūzijam, atlaides!

Daudzās valstīs piektdienā pēc Pateicības dienas sākas lielas izpardošanas, un šai dienai dots nosaukums! Mēs arī esam sagatavojuši foršas atlaides tiem, kas gatavojas pavasarim iepriekš.
Pasūtot moskītu tīklus rāmī piektdien 25. Novembrī jūs saņemsiet 50% atlaidi! Atlaide der tīklam ar profilu standart visām krāsām, mērījums maksā 5 Eur, transports Rīgā - bez maksas, ārpus atkarībā no attāluma, montāža 2 Eur. Zvaniet 22112227!

svinam 18. novembri! 

Par godu valsts svētkiem 15-18. novembrī dāvinam 18% atlaidi sarkanas krāsas rullo kasešu žalūzijām!
 
Piesakieties mērījumam šonedeļ, izvēlieties sarkano audumu rullo kasešu žalūzijām un saņemiet 18% atlaidi! Atlaide attiecas uz rullo kasešu žalūzijām ar balto mehanismu un jebkuru sarkana toņa audumu un neattiecas uz montāžu vai transporta izmaksām. Rezervējot laiku mērījumam pa e-pastu vai piezvanot šonedēļ jūs saņemsiet atlaidi pat ja mērījumu veiksim nākamnedēļ.  

Konkurss!

zvaniet 22 11 77 27, rakstiet: info@zaluzi24.lv

Mēs strādājam pa visu Latviju: izbraucam Rīgā, Jūrmalā. Mēs regulāri izpildam pasūtījumus tadas pilsētās kā Ogre, Salaspils, Jelgava, Bauska, Tukums, Baldone, Ķekava, Sigulda, Ķemeri, Olaine, Ādaži, Carnikava, Vangaži. Kā arī mēs varam pārsūtīt jūsu pasūtījumu citās pilsētās un valstīs pēc vienošanas.