Markīzes terasem un balkoniem

Markīzes terasēm un balkoniem

markīze terasei

Akcija! Augustā MARKĪZEM modēles malta atlaide 15%! 

Akcijas noteikumi: 

Atlaide attiecas markīzēs modelei Malta ar rokas vadību bez montāžas.  Ja ir nepieciešama montāža markīzes cena tiek izrēķināta pēc standarta cenas. Ja ir nepieciešams meistara mērījums, konsultācija 10 Eiro apmērā tiek apmaksāta mērījuma dienā + tiek aprēķināti transporta pakalpojumi. 

Jūms der šads piedāvājums, ja jums ir uzticams meistars, kuram ir pazistāma dažādu konstrūkciju stiprināšana pie dažādām virsmām, vai jums ir pieredze remonta un būvniecības  darbos. Markīzei iet klāt montāžas instrūkcija. Markīzes paraugu var apskatīties birojā Pļavniekos pēc adreses Katlakalna 11, Rīga.

markīzes malta montāža

Markīze - tas ir saliekāma pajume, kuru jūs varat uzstādīt uz mājas fasādes, balkonu, un pat zem klājas debess izmantojot papildus metalkonstrūkcijas. Tas pasargās jūs no saules uz terases, kā arī nodrošinās ēnu mājās, var kalpot ka pajume jūsu auto lai tas nepiekarstu vasarā.

Markīzes ir ļoti populāras terašu apēnošanai (kafeinicās, privatmājās), ēnas nodrošināšanai iekštelpās (saules stari netiek mājās iekšā),  veikalu vitrīnu apēnošanai (kad vajag atstāt vitrīnu caurspīdīgu, lai no ielas varētu redzēt preces iekšā, pie tam nodrošinot ēnu).

Markīzēm ir daudz priekšrocību:

  • Var apēnot diezgan lielu platību (piemēram var izgatavot markīzi ar izmēru 3*5 metri)
  • markīzes var stiprināt uz dažādām virsmam - uz fasādes, uz balkona, speciālām metalkonstrukcijam, pat pie jumta spārem.
  • jūsu ērtībai markīzes komplektācijai var pievienot tālvādības pulti, vēja un saules sensorus (droša Somfy automātika no Frāncijas kalpos ilgus gadus)
  • markīzes ēnā var atpūsties lielā draugu kompānijā, bet negaidīta vasaras lietus laikā markīze pasargās jūs arī no mitruma.
  • markīze var kalpot kā alternatīva žalūzijam un aizkariem, nodrošinot ēnu iekša, bet jūs tajā laikā varat baudīt skatu no loga.


Ņēmot vēra diezgan sarežģītu mehanismu, cenas aprēķins aizņem kadu laiku un detāļu prēcīzēšanu. Lai izzinātu, kā noformēt pasūtījumu, lūdzu, zvaniet mūsu birojā un mēs noteikti atradīsim risinājumu!  Zvaniet konsultācijai: 22 11 77 27 (vai 67 136 333).

zvaniet 22 11 77 27, rakstiet: info@zaluzi24.lv

Mēs strādājam pa visu Latviju: izbraucam Rīgā, Jūrmalā. Mēs regulāri izpildam pasūtījumus tadas pilsētās kā Ogre, Salaspils, Jelgava, Bauska, Tukums, Baldone, Ķekava, Sigulda, Ķemeri, Olaine, Ādaži, Carnikava, Vangaži. Kā arī mēs varam pārsūtīt jūsu pasūtījumu citās pilsētās un valstīs pēc vienošanas.   

.supernova .form-all, .form-all { background-color: #fff; border: 1px solid transparent; padding-bottom: 150px; }