Markīzes terasem un balkoniem

Markīzes terasēm un balkoniem

markīze terasei

markīzes malta montāža

Markīze - tā ir saliekāma nojume, kuru jūs varat uzstādīt uz mājas fasādes, balkona, un pat zem klajas debess izmantojot papildus metāla konstrukcijas. Tā pasargās jūs no saules, kā arī nodrošinās ēnu mājās un var kalpot kā nojume jūsu auto, lai tas neuzkarstu vasarā. 

Markīzes ir ļoti populāras terašu apēnošanai (kafejnīcās, privātmājās), ēnas nodrošināšanai iekštelpās (saules stari netiek mājās iekšā),  veikalu vitrīnu apēnošanai (kad vajag atstāt vitrīnu caurspīdīgu, lai no ielas varētu redzēt preces iekšā, pie tam nodrošinot ēnu). 

Markīzēm ir daudz priekšrocību:

  • Var apēnot diezgan lielu platību (piemēram var izgatavot markīzi ar izmēru 3*5 metri)
  • markīzes var stiprināt uz dažādām virsmam - uz fasādes, uz balkona, speciālām metalkonstrukcijām, pat pie jumta spārem.
  • jūsu ērtībai markīzes komplektācijai var pievienot tālvādības pulti, vēja un saules sensorus (droša Somfy automātika no Francijas kalpos ilgus gadus)
  • markīzes ēnā var atpūsties lielā draugu kompānijā, bet negaidīta vasaras lietus laikā markīze pasargās jūs arī no mitruma.
  • markīze var kalpot kā alternatīva žalūzijam un aizkariem nodrošinot ēnu iekša, bet jūs tajā laikā varat baudīt skatu no loga.


Ņēmot vēra diezgan sarežģītu mehānismu un detaļu prēcizēšanu cenas aprēķins var aizņemt kādu laiku. Lai uzzinātu kā noformēt pasūtījumu lūdzu zvaniet uz mūsu biroju un mēs noteikti atradīsim risinājumu!  Zvaniet konsultācijai: 22 11 77 27 (vai 67 136 333).

zvaniet 22 11 77 27, rakstiet: [email protected]

Mēs strādājam pa visu Latviju: izbraucam Rīgā, Jūrmalā. Mēs regulāri izpildam pasūtījumus tadas pilsētās kā Ogre, Salaspils, Jelgava, Bauska, Tukums, Baldone, Ķekava, Sigulda, Ķemeri, Olaine, Ādaži, Carnikava, Vangaži. Kā arī mēs varam pārsūtīt jūsu pasūtījumu citās pilsētās un valstīs pēc vienošanas.   

.supernova .form-all, .form-all { background-color: #fff; border: 1px solid transparent; padding-bottom: 150px; }