Aizsargžalūzijas

Aizsargžalūzijas - tas ir ne tikai aizsardzība no ielaušanas.

aizsargžalūžijas
Aizsargžalūzijām ir plašas pielietojuma ispējas. Tos var uzstādīt uz logiem, vitrīnām, durvim ka aizsardzību no ielaušanas (signalizacijas vietā vai kopā ar to), ka arī sadalīt telpas ar to palidzību. Arī tas izpilda siltumizolacijas un skaņas izolacijas funkciju. Silto valstu lielakājā daļā tos uzstādā kā saules aizardzību, bet Latvijā tas būs aktuālās ne tikai vasarā, bet arī ziemā, palīdzējot ietaupīt siltumu un samazināt apkures izmaksas. 

Tehniskās īpasības

Aizsargžalūzijas tiek izgatavotas no dažādas izturības profila, ieskaitot bruņotu.
Sortimentā dažādas profilu krāsas (baltā, bešīga, tumši brunā, pelēkā, metaliskā, antracita, ka arī krasošana pēc RAL-kataloga jebkurā krāsā).
Žalūžiju vadība  var būt mehaniska (roku vadība) vai elektriskā (ar motoru). Piedāvājam vācu motorus ASSA, franču Somfy.

Kā uzzināt cenu?

Katram pasūtījumam atkarībā no klienta velmem tiek veikts individuālais aprēķins.
Cena žalūzijam ir atkarīga no paša izstrādājuma izmēra (no 60 Eur/m2), vadības mehanisma (no 20Eur/gb), montāžas (no 35Eur/gb), pēc vajadzības motora, elektrikas montāžas u t.t.
Zvaniet birojā (22 11 77 27) vai sūtit uz e-pastu vēlamos izmērus un mēs apreķināsim cenas. 
 Lieliem pasūtījumiem ir atlaides!

Kādi ir izgatavošanas termiņi? 

Termiņi var mainītites atkarība no apjomiem un pasūtījuma īpašībām, vidējajs termiņš - 2 nedeļas, bet ir iespējama arī ātrāka izgatavošana.

Garantija

Garantējam produkcijas kvalitāti un pieredzējuša specialista konsultāciju. Garantija izstrādājumam atbilstoši LR Likumam - 2 gadi.

Kā noformēt pasūtījumu?

Pasūtījuma noformēšanai vēlams izsaukt meistaru uz mērījumiem. Meistars nodrošinas pilnu konsultāciju, noņems precīzus mērījumus, palīdzes izvēlēties piemērotako vadības variantu, novertēs montāžas variantus.
Pēc meistara izsaukšanas tiks sastādīta tāme, pēc tas apstiprināšanas un avansa saņemšanas sāksim ražošanu.

Meistara izbraukums Rīgā noformējot pasūtījumu bezmaksas!

Meistara izsaukšanai zvaniet 22117727.

zvaniet 22 11 77 27, rakstiet: info@zaluzi24.lv

Mēs strādājam pa visu Latviju: izbraucam Rīgā, Jūrmalā, mūsu filiāle atrodas Liepājā. Mēs regulāri izpildam pasūtījumus tadas pilsētās kā Ogre, Salaspils, Jelgava, Bauska, Tukums, Baldone, Ķekava, Sigulda, Ķemeri, Olaine, Ādaži, Carnikava, Vangaži. Kā arī mēs varam pārsūtīt jūsu pasūtījumu citās pilsētās un valstīs pēc vienošanas.


.supernova .form-all, .form-all { background-color: #fff; border: 1px solid transparent; padding-bottom: 150px; }