Aizsargžalūzijas

AIZSARGŽALŪZIJAS - Tā IR NE TIKAI AIZSARDZĪBA NO IELAUŠANāS

aizsargžalūžijas

Aizsargžalūzijām ir plašas pielietojuma ispējas. Tos var uzstādīt uz logiem, vitrīnām, durvīm kā aizsardzību no ielaušanās (signalizācijas vietā vai kopā ar to), kā arī sadalīt telpas ar to palīdzību. Tās pilda arī siltumizolācijas un skaņas izolācijas funkciju. Silto valstu lielākajā daļā tos uzstādā kā saules aizardzību, bet Latvijā tās ir aktuālas ne tikai vasarā, bet arī ziemā, palīdzot ietaupīt siltumu un samazināt apkures izmaksas. 

Tehniskās īpašības

Aizsargžalūzijas tiek izgatavotas no dažādas izturības profila, tai skaitā arī bruņota profila. Sortimentā dažādas profilu krāsas (balta, bešīga, tumši bruna, pelēka, metaliska, antracīta, kā arī krāsošana pēc RAL-kataloga jebkurā krāsā). Žalūziju vadība  var būt mehāniska (rokas vadība) vai elektriskā (ar motoru). Piedāvājam vācu motorus ASSA, franču Somfy.

Kā uzzināt cenu?

Katram pasūtījumam tiek veikts individuāls aprēķins atkarībā no klienta vēlmem. Cena žalūzijām ir atkarīga no paša izstrādājuma izmēra, vadības mehānisma, montāžas, pēc motora īpašībām, elektrikas montāžas u t.t. Zvaniet uz mūsu biroju (22 11 77 27) vai sūtiet uz e-pastu vēlamos izmērus un mēs apreķināsim aptuvenās cenas.   
Lieliem pasūtījumiem ir atlaides!

Kādi ir izgatavošanas termiņi? 

Termiņi var mainītites atkarībā no apjomiem un pasūtījuma īpašībām, vidējais termiņš - 2 nedēļas, bet ir iespējama arī ātrāka izgatavošana.

Garantija

Garantējam produkcijas kvalitāti un pieredzējuša speciālista konsultāciju. Garantija izstrādājumam atbilstoši LR Likumam - 2 gadi.

Kā noformēt pasūtījumu?

Pasūtījuma noformēšanai vēlams izsaukt meistaru uz mērījumiem. Meistars nodrošinas pilnu konsultāciju, noņems precīzus mērījumus, palīdzes izvēlēties piemērotako vadības variantu, novertēs montāžas variantus.
Pēc meistara izsaukšanas tiks sastādīta tāme, pēc tas apstiprināšanas un avansa saņemšanas sāksim ražošanu.

Meistara izbraukums Rīgā noformējot pasūtījumu bezmaksas!

Meistara izsaukšanai zvaniet 22117727.

zvaniet 22 11 77 27, rakstiet: [email protected]

Mēs strādājam pa visu Latviju: izbraucam Rīgā, Jūrmalā, mūsu filiāle atrodas Liepājā. Mēs regulāri izpildam pasūtījumus tadas pilsētās kā Ogre, Salaspils, Jelgava, Bauska, Tukums, Baldone, Ķekava, Sigulda, Ķemeri, Olaine, Ādaži, Carnikava, Vangaži. Kā arī mēs varam pārsūtīt jūsu pasūtījumu citās pilsētās un valstīs pēc vienošanas.


Katram pasūtījumam tiek veikts individuāls aprēķins atkarībā no klienta vēlmem.

Cena žalūzijām ir atkarīga no paša izstrādājuma izmēra, vadības mehānisma, montāžas, pēc motora īpašībām, elektrikas montāžas u t.t.

Zvaniet uz mūsu biroju (22 11 77 27) vai sūtiet uz e-pastu vēlamos izmērus un mēs apreķināsim aptuvenās cenas. 

 Lieliem pasūtījumiem ir atlaides!

.supernova .form-all, .form-all { background-color: #fff; border: 1px solid transparent; padding-bottom: 150px; }