Produkcija

VISI ŽALŪZIJU VEIDI LABĀKAI AIZSARDZĪBAI NO SAULES UN ZIŅKĀRĪGIEM SKATIENIEM!

Šajā sadaļā jūs atradīsiet informāciju par visiem žalūziju veidiem, uzzināsiet par to priekšrocībām un atšķirību. Izvēlnē kreisajā pusē jūs atradīsiet informāciju par visām žalūzijām, kā arī parmoskītu tīkliem un aizsargžalūžijāmNeaizmirstiet apmeklēt sadaļu  "Speciālais piedāvājums", lai nepalaistu garām kaut ko īpašu!

Kā izvēlēties žalūzijas?

Izvēloties žālūzijas jums jāpadomā, kādam nolūkam jūs tās izmantosiet.

Varbūt jūs gribat vienkārši paslēpties no ziņkārīgiem skatieniem? Tad jums derēs jebkurš žalūziju veids (izņemot caurspīdīgus audumus).

Vēlaties uzlikt žalūzijas ar papildus saules aizsardzību? Rullo un kasešu žalūzijām, kā arī dažiem vertikālo žalūziju audumiem ir spēciāls sauli atstarojošs pārklājums, kā arī Glasgard materiāls (folijai līdzīgs puscaurspīdīgs materiāls ar lielu siltuma atstarošanas pakāpi). Birojā jūs varēsiet apskatīties arī speciālus materiālus plisētām žalūzijām.

Mājīguma iekārtošanai labi kalpos romiešu aizkari - izsmalcināti itāļu audumi ar klasiskiem zīmējumiem, viegli tīla audumi apmierinās jebkura klienta prasības.

Konsultācija

 

Ja jūs šaubaties, kuras žalūzijas izvēlēties - zvaniet mums uz biroju, vai nāciet pie mums pēc adreses Katlakalna 11 un mēs pastāstīsim jums visu par žalūzijām, kā arī palīdzēsim izvēlēties piemēroto žalūziju veidu. Jūs varat arī izsaukt meistaru ar katalogiem uz mājām. (Zvaniet 22 11 77 27).

Šajā sadaļā jūs atradīsiet informāciju par visiem žalūziju veidiem, uzzināsiet par to priekšrocībām un atšķirību. Izvēlnē kreisajā pusē jūs atradīsiet informāciju par visām žalūzijām, kā arī par moskītu tīkliem un aizsargžalūzijām. Neaizmirstiet apmeklēt sadaļu "Speciālais piedāvājums", lai nepalaistu garām kaut ko īpašu!

.supernova .form-all, .form-all { background-color: #fff; border: 1px solid transparent; padding-bottom: 150px; }