Produkcija

Visi žalūžiju veidi labākai aizsardzībai no saules un ziņkārīgiem skatieniem!

Šajā sadaļā jūs atradīsiet informāciju par visiem žalūziju veidiem, uzzināsiet par to priekšrocībām un atšķirību. Izvēlnē kreisajā pusē jūs atradīsiet informāciju par visām žalūžijām, ka arī par moskītu tīkliem un aizsargžalūžijām. Neaizmirsiet apmeklēt sadaļu "Speciālais piedāvājums", lai nepalaistu garām kaut ko īpašu!

Kā izvēlēties žalūzijas?

Izvēloties žālūzijas jums jāpadomā kādam nolūkam jūs tās lietosiet.

Var būt jūs gribat vienkārši paslāpties no ziņkārīgiem skateniem? Tad jums derēs jebkurš žalūziju veids (izņemot caurspīdīgus audumus). 

Vēlaties uzlikt žalūzijas ar papildus saules aizsardzību? Rullo un kasešu žalūzijām, kā arī dažām vertikālo žalūziju audumiem ir spēciāls sauli atstarojošs pārklājums, ka arī Glasgard materiāls (folijam lidzīgs puscaurspīdīgs materiāls ar lielu siltuma atstarošanas pakāpi). Birojā jūs arī varēsiet apskatīties speciālus materiālus plisētām žalūzijām.

Mājīguma iekārtošanai labi kalpos romiešu aizkari - izsmalcināti itāļu audumi ar klasiskiem zīmējumiem, viegli tīla audumi apmierinās jebkura klienta prasības.

Konsultācija

Ja jūs šaubaties, kuras žalūzijas izvēlēties - zvaniet mums uz biroju, vai nāciet pie mums pēc adreses Katlakalna 11 un mēs pastāstīsim jums visu par žalūžijām, ka arī palīdzēsim izvēlēties piemēroto žalūziju veidu. Jūs varat arī izsaukt meistaru ar katalogiem mājās. (Zvaniet 22 11 77 27).

.supernova .form-all, .form-all { background-color: #fff; border: 1px solid transparent; padding-bottom: 150px; }