5 iemēsli veikt pasūtījumu zaluzi24.lv

5 iemēsli veikt pasūtījumu pie mums:

Dzenoties pēc ekonomijaы daudzas kompānijas atsakās no ofisiem un ‘liekiem’ darbiniekiem, kā rezultātā produkcijas cena ir nenozīmīgi zemāka, bet cieš apkalpošanas kvalitāte. Mūsu kompānija gaida Jūs darba dienās mūsu ofisā Pļavniekos, Katlakalna ielā 11, kur Jūs varat apskatīt produkcijas paraugus, materiālu katalogus un saņemt mūsu menedžeru detalizētu konsultāciju. Katram klientam mēs veltam tik daudz laika, cik nepieciešams.

Mēs strādājam lai jūsu vajadzības tik aapmierinātas. Jūs saņemsiet labāku konsultāciju, tāpēc kā mūsu darbinieki palīdzes jums veikt izvēli balstoties uz jūsu vēlmēm. Daudzi klienti atgriežas pie mums atkartoti, vai rekomendē mūsu kompāniju saviem draugiem.
Многие компании в погоне за экономией отказываются от офисов или от “лишних” работников, в результате цена на продукцию незначительно снижается, но страдает качество обслуживания. Наша компания ждёт вас в офисе в Плявниеках на Катлакална 11 по рабочим дням, где вы сможете посмотреть образцы продукции, каталоги с материалами и получить подробную консультацию наших менеджеров. Мы уделяем каждому клиенту столько внимания, сколько необходимо.

Mums ir plašs saules aizsardzības produkcijas klāsts, kuru mēs pastāvīgi papildinām, lai Jūs varētu izvēlēties sev piemērotāko variantu. Mēs uzstādām ne tikai interjera žalūzijas, bet arī āra ruletes un aizsargžalūzijas, kā arī garāžas vārtus.

Profesionāli mērnieki-konsultanti noņems tiešus mērījumus, lai ideāli pielāgotu žalūzijas Jūsu logam. Rīgas robežās mērnieka izsaukšana ir bez maksas. Mūsu meistari ne tikai nomērīs žalūzijas, bet arī izstāstīs Jums par materiālu atšķirībām un ieteiks, kuri no tiem Jums būs vispiemērotākie.


Gaidīsim Jūsu zvanus un vēstules. Ar prieku atbildēsim uz visiem jautājumiem!

 

.supernova .form-all, .form-all { background-color: #fff; border: 1px solid transparent; padding-bottom: 150px; }